Renginiai

Performansas „Žiovulys“

Kovo 24 d., ketvirtadienį, VDU menų galerijoje „101“ (Muitinės g. 7, Kaunas) vyks performansas-ofisas, kuris dirbs 17:00–19:00 val.
Turėsite progą iš arti geriau patyrinėti gyvius, kerpėjančius ant „ofisinių“ kėdžių. Bandančius atrodyti svarbiais nepaisant to, kas vyksta pasaulyje. Galėsite be jokios graužaties „kišti nosis“ į svetimus reikalus ir žiūrinėti svetimus kompiuterių ekranus. Kalbinti ar net prisėsti padirbėti kartu. Būkite čia minutę ar visas dvi valandas, užsukite kada norite, kad ir 18:00 val. Tiesiog pasirodykite darbe nors kartą. Bent „dėl vaizdo“.
P.S. Ofise yra kavos aparatas.
Performansas yra Teatro savaitės ir Fortūnų apdovanojimų programos dalis ir lydi fotografijų parodą „Žiovulys“, sukurtą VDU Menų fakulteto absolventų Gretos Dirmauskaitės (Kūrybinės industrijos ir vaidyba) ir Tito Jurjono (Naujųjų medijų menas).

Parodos „Būtis promočiutės kambaryje“ atidarymas

2022 m. kovo 10 d. 17.00 val. Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriuje atidaroma VDU Menų fakulteto Meno kuratorystės absolventės Mildos Gineikaitės kuruojama eksperimentinė fotografijų paroda „Būtis promočiutės kambaryje“.
Parodoje dalyvauja jaunosios kartos menininkės Gintarė Žaltauskaitė, Miglė Žilinskaitė, Airinga Česaitytė. Analoginių ir skaitmeninių fotografijų parodoje pristatomas tarpukario Kauno interjero modernistinis dizainas pavyzdžiu imant „promočiutės kambarį“, kuriame beveik niekas nepasikeitę nuo tarpukario iki šių dienų, ir taip sujungiant praeitį su dabartimi, o erdvę su laiku.

13-osios Kauno bienalės „Once Upon Another Time… gyveno jie jau kitaip“ uždarymo savaitgalis

🔹 13-osios Kauno bienalės uždarymo proga, vasario 18 d., kviečiame jus į specialius renginius VDU menų galerijoje „101”:
16.00-16.30 Aliona Makhnach performatyvi paskaita: The Power of Mimesis. From Cave Paintings to Garages
16.30-17.30 Parodos „Nemiga” peržiūra su Milda Gineikaite ir Artūru Raila.
17.30-17.45 Darya Karalkova performansas: Home Uncanny Home
Parodos „Nemiga” darbo laikas VDU menų galerijoje „101”:
vasario 18 d. (penktadienį) 14:00-18:00
vasario 19 d. (šeštadienį) 11:00-17:30
Renginiai ir ekspozicija nemokami.

Fotografijų paroda „Natūra“

VDU menų galerijos „101“ fotografijų paroda „Natūra“, kurioje pristatomi VDU Menų fakulteto Naujųjų medijų meno programos įvairių kursų studentų darbai, nuo sausio 11 d. perkeliama į Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklą, 313 aud.
Fotografijų paroda, apjungianti Naujųjų medijų meno programos studentus, – galimybė ir paskatinimas studentams mokytis pristatyti savo skirtingų temų darbus, sukurtus studijų metu. Kai kuriems studentams pirmoji praktika eksponuoti savo kūrinius ir spręsti eksponavimo klausimus, kitiems – proga įgauti daugiau eksponavimo patirties ir eksperimentuoti. Todėl parodos kūrybinis procesas studentus veda atradimo ir pažinimo keliu.
Daugiau informacijos: